کتاب کمکدرسی فارسی دوازدهم کتاب فارسی دوازدهم 3 اثر حمید طالب تبار انتشارات مبتکران

کتاب فارسی دوازدهم از انتشارات مبتکران یکی از آثار سه گانه ی مجموعه ی کتاب های فارسی انتشارات مبتکران است و مؤلف هر سه کتاب یک شخص است که این مطلب باعث حفظ وحدت رویه ی کتاب و انسجام آن شده است. این مجموعه ی سه گانه از پایه ی دهم تا دوازدهم را شامل می شود که می توان با توجه به محتوای این سه جلد مدعی شد از بهترین و باکیفت ترین -از هر حیث- کتاب های تالیف شده در زمینه ی کنکور و آمادگی امتحانات داخلی و نهایی هستند. فهرست کتاب تمامی دروس را خط به خط پوشش داده است و پاسخگوی تمام نیاز داوطلبان در زمینه ی درس نامه و تست می باشد. در ادامه به بررسی کتاب فارسی دوازدهم مبتکران اثر حمید طالب تبار می پردازیم.

قطع کتاب 5/28 × 21 است و حجم نسبتاً بالایی دارد که با توجه به محتوای اثر معقول به نظر می رسد. کتاب فارسی دوازدهم طالب تبار برای کنکور و همچنین امتحانات نهایی و آمادگی جهت آزمون های آزمایشی در این درس و برای جمع بندی و تمرین و یادگیری فارسی 3 از هر حیث (درس نامه و تست) انتخابی عاقلانه تلقی می شود.

این کتاب دارای 500 صفحه و 1,454 تست می باشد. می توان از این کتاب و کتب دو سال پیش از این در کنار کتاب های موضوعی بهره برد و به عبارت دیگر منبع مکمل در نظر گرفته شود.

پرفروش ترین ها
محبوب ترین ها
۳۲۸,۰۰۰ تومان
۲۹۵,۲۰۰ تومان
پشتیبانی و پاسخگویی
تحویل سریع
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
7 روز ضمانت تعویض کالا
  • نقد و بررسی
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • نام:
    ایمیل:
    پیغام:
    کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه
0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان