فیزیک دهم تجربی تست کاهه کتاب تست فیزیک دهم تجربی

کتاب فیزیک دهم تجربی تست کاهه باهدف افزایش سطح علمی دانش آموزان سال دهم رشته تجربی برای آزمون‌های تستی تالیف شده است. در کتاب فیزیک دهم تجربی کاهه ابتدا درس‌نامه‌ی کامل قرار داده شده، سپس سؤالات تستی و در پایان نیز پاسخنامه‌ی تشریحی. در پایان کتاب نیز پیوستی شامل کلیه‌ی فرمول‌های کتاب دهم قرار داده شده است. در مجموع کتاب دارای 755 تست است و 270 صفحه دارد. 

درس‌نامه‌های کتاب فیزیک 10 تجربی تست کاهه مطالب را به‌صورت کامل و دقیق بیان کرده است. حجم درس‌نامه‌ها معقول است و برای دانش آموزان سال دهم این حجم لازم و ضروری می‌باشد.

مباحث مختلف درس‌نامه‌ی کتاب فیزیک دهم تجربی تست کاهه به بخش‌های مختلف تقسیم شده‌اند و هر بخش بسته به میزان اهمیت آن در کنکور سراسری دارای چند سری تست (هر سری شامل 20 تست می‌باشد) است، به‌طور مثال فصل چهارم (دما و گرما) به هفت بخش تقسیم شده است. بخش اول شامل مباحث دما و دماسنجی و دماسنج‌های معیار است (که اهمیت کمی دارند)، فقط یکسری سؤال دارد.

اما بخش دوم که شامل انبساط گرمایی، انبساط طولی، دماسنج نواری 2 فلزه، انبساط سطحی و حجمی و انبساط غیرعادی آب است، دو سری سؤال (مجموعاً 40 تست) دارد و … تعداد تست های در نظر گرفته شده برای هر بخش مناسب است.تست های کتاب فیزیک دهم تجربی کاهه به‌صورت میکرو طبقه‌بندی نیستند، اما در بخش‌های مختلف به‌صورت دسته‌بندی شده ارائه شده‌اند و در پایان این دسته تست ها، آزمون های جامعی شامل تست های شناسنامه‌دار و تالیفی قرارگرفته است.

محبوب ترین ها
پربازدیدترین ها
۱۲۵,۰۰۰ تومان
۱۱۲,۵۰۰ تومان
پشتیبانی و پاسخگویی
تحویل سریع
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
7 روز ضمانت تعویض کالا
  • نقد و بررسی
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • نام:
    ایمیل:
    پیغام:
    کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه
0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان