کتابکار عربی دهم انسانی خیلی سبز کتاب کمکدرسی عربی دهم انسانی خیلی سبز

کتاب کمکدرسی عربی دهم انسانی خیلی سبز

هدف از تالیف کتاب عربی دهم انسانی توسط انتشارات خیلی سبز، آماده سازی دانش آموزان این پایه برای سوالات تستی به سبک کنکور بر مبنای محتوای کتاب درسی آنهاست. در حقیقت این کتاب برای امتحانات تشریحی و پایان ترم مناسب نیست و برنامه و هدفی در این زمینه ندارد. چیدمان فصل ها مطابق کتاب درسی است و در فهرست کتاب اطلاعاتی فراتر از نام درس ها و صفحه آن ها دیده نمی شود و به جزئیاتی مثل صفحه تست، درسنامه، مکالمه و … در هر درس اشاره نشده است. در این کتاب ابتدا درسنامه و سپس تست ها آمده و لحن آن بر خلاف رویه معمولی کتاب های این انتشارات کمی جدی تر و رسمی تر است. در ادامه به بررسی کتاب تست عربی 10 ام انسانی خیلی سبز اثر محمد برغمدی و محمد مهدی طاهری می پردازیم.

ظاهر کتاب خوب و جذاب است. فونت نوشته ها تقریباً شبیه سایر کتب عربی این انتشارات، است با این تفاوت که شلوغ کاری کمتری در آن به چشم می خورد. تلاش شده از رنگ بندی، جدول و کادربندی نیز استفاده شود. کاغذ استفاده شده در کتاب سفید و مرغوب است و طرح جلد کتاب نیز یکی از طرح های زیبا و متفاوت کتب عربی است.

زمان استفاده از کتاب تست عربی 10 ام انسانی صرفاً در سال دهم است و به نظر می رسد پس از تدریس معلم می توان از این کتاب به عنوان منبع تستی استفاده کرد. حجم آن معقول است و تعداد اشتباهات علمی و املایی آن در بررسی اولیه زیاد نیست. این کتاب دارای حجم 244 صفحه و 809 تست می باشد.

یکی از نکات مثبت و جدید این کتاب در قسمت درسنامه، بخش مکالمه است که در این کتاب به چشم می خورد و در سایر کتب تقریباً به این صورت و یا به این منظمی بخشی تحت عنوان «مکالمه» وجود ندارد که اشاره شده برای علاقمندان نگاشته شده است.

جدیدترین ها
پربازدیدترین ها
۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۳۵,۰۰۰ تومان
پشتیبانی و پاسخگویی
تحویل سریع
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
7 روز ضمانت تعویض کالا
  • نقد و بررسی
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • نام:
    ایمیل:
    پیغام:
    کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه
0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان