کتاب 1+31 استان نهم به دهم کتاب سوالات ریزطبقه بندی علوم تجربی 1+31 استان نهم به دهم

31+1 استان علوم نهم به دهم پویش اندیشه خوارزمی با هدف فراهم کردن امکانات آموزشی برای دانش آموزان مستعد و توانا تالیف شده است. ورود به مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان آرزوی هر دانش آموزی است. و از طرفی شرط لازم برای موفقیت در هر آزمونی، آشنایی با محتوای آن، تعداد سوالات و نوع چیدمان سوالات مربوطه است.آزمون ورودی نهم به دهم فرصتی استثنایی برای ورود به مدارس برتر و حضور در جمع دانش آموزان مستعد و پرتلاش است. این کتاب پاسخی برای رفع این مشکلات بوده و شامل آزمون های ورودی مربوط به 31 استان کشور و شهر تهران است. این کتاب عامل موفقیت در کلیه مسابقات علمی، المپیاد ها و آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی، برتر و تیزهوشان است.

در کنار تک تک سوالات، درس و مبحث مربوط به آن موضوع ارائه شده است. هنگام مطالعه و پس از برخورد با سوالی که پاسخ آنرا نمی دانید، به سراغ آن مبحث بروید. و با مطالعه عمیق تر، بر آن مبحث مسلط شوید. در قسمت درسنامه کتاب، آموزش به صورت خلاصه و کاربردی از مفاهیم اصلی است. که بیشتر تاکید بر سوالات آزمون های سالهای گذشته دارد. این کتاب شامل سوالات مهم آزمون های ورودی، سوالات خلاقانه از منابع بین المللی و سوالات تالیفی است.

پس از مطالعه تمام مباحث کتاب، خود را در شرایط آزمون واقعی و استاندارد قرار دهید. سوال های دفترچه یک استان را پاسخ دهید، و پاسخ ها را سپس کنترل کنید و درصد خود را ببینید. این شبیه سازی آزمون ورودی، شما را جهت حفظ آرامش و ایجاد اعتماد به نفس در جلسه آزمون آماده می کند.

برخی از ویژگی های این کتاب عبارت است از:

* کاملترین مرجع جهت آمادگی ورود به دبیرستان های تیزهوشان و مدارس نمونه

* چیدمان آموزشی هدفمند

* آموزش تکنیک های پاسخ گویی و افزایش سرعت در آزمون های ورودی

* مشخص بودن مبحث درسی هر سوال

* با پاسخ های کاملا تشریحی و آموزش محور

* درس به درس با مسیر آموزشی

* درسنامه های مناسب، کامل و هوشمند

پرفروش ترین ها
پربازدیدترین ها
۸۹,۰۰۰ تومان
۸۰,۱۰۰ تومان
پشتیبانی و پاسخگویی
تحویل سریع
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
7 روز ضمانت تعویض کالا
  • نقد و بررسی
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • نام:
    ایمیل:
    پیغام:
    کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه
0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان