عربی جامع خیلی سبز کتاب تست عربی جامع کنکور 1402

هدف از تالیف کتاب تست عربی جامع خیلی سبز، آمادگی دانش آموزان برای کنکور سراسری است. فهرست کتاب صرفاً شامل تیتر عربی دروس است و اطلاعات جامعی مثل تفکیک صفحات تست، درسنامه و … را ندارد. لحن کتاب صمیمی است. قالب کلی کتاب بدین صورت است که ابتدا با بیان درسنامه هر درس آغاز می شود و پس از آن تست های آن درس مطرح می شود و پس از پایان هر چهار درس، یک قسمت ویژه برای درک مطلب آمده و در نهایت نیز پاسخ های تشریحی قرار گرفته اند. در ادامه به بررسی کتاب عربی جامع خیلی سبز اثر بهروز حیدر بکی، غزال موسوی، کاظم غلامی و محسن آهویی می پردازیم.

سایز و فونت نوشته های کتاب عربی جامع تست خیلی سبز به نسبت سایر کتاب های کنکوری عربی کوچک تر است و بهتر بود کمی بزرگ تر باشد تا با استفاده مداوم از کتاب، چشم دچار خستگی نشود. بهتر بود در کتاب از نمودارها و جدول بندی های بیشتری استفاده می شد. عملاً بیشتر در قسمت واژگان و … از جدول بندی استفاده شده است، اما قواعد به سبک تفصیلی توضیح داده شده اند و جز در موارد بسیار محدود از نمودار استفاده نشده است. کیفیت کاغذ بکار رفته سفید و متوسط است و جلد روی کتاب نیز متفاوت از طرح های معمول و جذاب است.

روی هم رفته به نظر می رسد حجم کتاب تست عربی جامع خیلی سبز به نسبت مطالب موجود مناسب است و حتی اگر بنا به فونت بزرگ تر بود، می شد کمی حجم بیشتری هم داشته باشد. این کتاب دارای حجم 644 صفحه و 3112 تست می باشد. در بررسی اولیه تعداد اشتباهات و غلط های کتاب بسیار محدود است. استفاده از این کتاب به عنوان منبع دوم بعد از کتاب درسی و بلافاصله پس از تدریس معلم و کتاب درسی توصیه می شود و باید مطالعه آن طی سال تحصیلی انجام بپذیرد.

پرفروش ترین ها
۰ تومان
۰ تومان
پشتیبانی و پاسخگویی
تحویل سریع
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
7 روز ضمانت تعویض کالا
  • نقد و بررسی
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • نام:
    ایمیل:
    پیغام:
    کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه
0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان