ریاضی کمپلکس پنجم و ششم انتشارات مهر و ماه

کتاب ریاضی کمپلکس، جامع‌ترین و منحصربه فردترین کتاب تالیف شده در زمینه‌ی آموزش ریاضی با تاکید مؤلف بر دیدگاه «آموزش با لذت» می باشد. این کتاب هم چنین کاملترین مرجع دوره‌های آموزشی فرامدرسه ای جهت آمادگی آزمون‌های ورودی مدارس برتر و مسابقات بین‌المللی ریاضی است. از دیگر ویژگی های این کتاب می توان به نگاه خوب آن در ارائه ی متنوع‌ترین شیوه ها با رویکرد توانایی حل مسئله، طبقه بندی شده در 63 مبحث شامل بیش از 1600 تست، پرسش و مثال‌های حل شده در 6 فصل شامل مقدمات حل مسئله (5 مبحث)، مبانی حل مسئله (8 مبحث)، تکنیک‌های حل مسئله (14 مبحث)، فنون حل مسئله (2 مبحث)، استراتژی‌های حل مسئله (12 مبحث) و کارزار حل مسئله (22 مبحث) اشاره کرد.
پوشش کامل آخرین دوره‌های برگزارشده‌ی سؤالات آزمون‌های ورودی مدارس نمونه دولتی تیزهوشان سال‌های گذشته شامل سؤالات 30 استان و 2 آزمون سراسری بهصورت طبقه‌بندی‌ شده در 2 فصل مبانی حل مسئله و استراتژی‌های حل مسئله
به همراه کامل‌ترین مجموعه‌ی ترجمه‌شده‌ی سؤالات مسابقات بین‌المللی ریاضی کانگورو از سال 1998 تا 2019 با پاسخ‌های کاملاً تشریحی، از دیگر ویژگی های این مجموعه می باشد.

پرفروش ترین ها
پربازدیدترین ها
۰ تومان
۰ تومان
پشتیبانی و پاسخگویی
تحویل سریع
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
7 روز ضمانت تعویض کالا
 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • کتاب ریاضی کمپلکس، توسط مصطفی باقری برای مقطع ششم ، در 392 صفحه و قطع رحلی با محوریت درس ریاضی، استعداد و هوش به چاپ رسیده است. 

 • نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...
محصولات مشابه
0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان